Sowia poczta

Tutaj możecie "reklamować "swoje blogi .

PRZED DODANIEM KOMENTARZA SKOMENTUJ MOJĄ PRACĘ. RÓWNIEŻ SPĘDZAM SPORO CZASU NAD PISANIEM FABUŁY, DOCEŃ TO JEŚLI CHCESZ ABYM DOCENIŁA TWOJĄ TWÓRCZOŚĆ. JEŚLI JEDNAK TEGO NIE ZROBISZ BARDZO MOŻLIWE DOSTANIESZ NA BLOGU MÓJ WYWÓD XDDDDDDDDD ELO XD

11 komentarzy:

 1. Twoje opowiadanie znalazło się w Katalogu z wyobraźnią.
  Pozdrawiam ( :
  Jeszcze jakbym mogła prosić to zalinkuj nasz button linkiem do katalogu. ( :

  OdpowiedzUsuń
 2. Twoje zgłoszenie zostało rozpatrzone pozytywnie.
  Pozdrawiam, Arabella
  stowarzyszenie-harryegopottera.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Gatunek: fantasy/dramat/tajemnice
  Witaj w świecie, w którym nie możesz nikomu spojrzeć w oczy.
  Ten świat niczego Ci nie ułatwia.
  Ten świat jest pełen tajemnic.
  Ten świat tak naprawdę nie istnieje.
  Więc skoro czy jego nie ma, to czy aby na pewno jesteś Ty?

  http://skradzione-spojrzenie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam :)

  Jako, że wychodzę z optymistycznego założenia, że piszący lubią też czytać, przybyłam zaintrygować cię swoją historią psyhologiczno-fantastyczną. Do rzeczy:

  Ukryci. Więźniowie iluzji.
  (Zapowiedź książki. Wejdziesz, nie wyjdziesz.)  Świat stoi nad przepaścią. We wszechogarniającym kryzysie wartości ludzie pozbawieni przewodników umierają.
  W chaosie rośnie zagrożenie ze strony dżihadystów, jednak czy to ich powinniśmy się obawiać najbardziej?
  Ukryci zostali powołani, by zaprowadzać ład, pokój i dobro między ludźmi.
  Jednak okazuje się, że Moc ma dwie strony: Dawania i Zabierania.
  Którą ostatecznie wybierze Szarlin Melania Drucka?
  Czy odgadnie tożsamość prawdziwych ukrytych?
  Czy pokona zasłonę iluzji?
  Uważaj. Nic nie jest takim, jakim się wydaje.

  fragment:
  "Kimkolwiek jesteś, powstrzymam cię. Pora powołać do życia kolejnego Wtórnego. Który to już będzie? 375. No tak. Tym razem czas na poszerzenie mojej trzeciej grupy. Sto dziewiętnasty Wtórny do Grupy Iluzji. Nie chciałam tego robić, ale to może przechylić szalę. Moc Jedni jest wieczna i niezniszczalna. Jestem w końcu Ukrytą, jeśli stworzę Wtórnego z Alians-oblicza moc Jedni zwiększy się do nieskończonych wręcz rozmiarów, to może pomóc w wykryciu TEGO. Jedno ale. Jeśli..."
  "492 lata temu Szarlin przyjęła moc. Stała się Ukrytą. W chwili gdy fakt się dokonał, została na wieczność połączona z ostatnią osobą, której spojrzała w oczy. "

  ukryci-wiezniowie-iluzji.blogspot.com

  Zapraszam BARDZO serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ból i cierpienie już od młodych lat były jej bardzo bliskie. Hartowała się, by nauczyć się
  walczyć. By być najlepszą. Nie potrzebowała przyjaciół - odtrącała od siebie ludzi. Przywykła do samotności.
  Lecz wbrew je oczekiwaniom coś się zmieniło, gdy znalazła się w Baxford.
  To miasto ją zmieniło, czy ludzie, których poznała?
  Zdobędzie się na odwagę, by wyznać im swój sekret?

  Dowiedz się tego, czytając Unknown Girl!
  http://further-life.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Martina jest szesnastoletnią czarownicą. List z Hogwartu dostała trzy lata wcześniej niż inni, ale będąc w trzeciej klasie stało się coś, co spowodowało, że dziewczyna musiała porzucić naukę. Nie porzuciła jednak magii. Przez wiele lat zgłębiała jej tajniki, aby w końcu powrócić i wykonać powierzone jej zadanie.
  Jaką tajemnicę skrywa? Czy kiedyś wyzna komuś prawdę?

  Serdecznie zapraszam! :)

  http://myownworld-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Ona jedna i ich dwóch. Czy miłość sprzed lat ma szansę odrodzić się na nowo? Czy warto wchodzić dwa razy do tej samej rzeki? A co się stanie, kiedy do akcji wkroczy kolejny mężczyzna? Początkowo obojętny, z każdym kolejnym spotkaniem coraz bardziej zakochany... Czy Sylvia ma szansę na prawdziwe szczęście? Perypetie młodej kobiety, którą poznajemy na spotkaniu klasowym po latach. Jedno spojrzenie na wysokiego mężczyznę i wszystko wraca. Każde wspomnienie jest takie prawdziwe, że aż bolesne. Kobieta czuje się tak, jakby wydarzenia sprzed kilku lat wydarzyły się wczoraj... Niezobowiązująca kolacja z nieznanym mężczyzną wybranym przez jej przyjaciółkę. Nieudane spotkanie i niechęć z jego strony. Wszytko się zmienia, kiedy przez przypadek trafiają na siebie w sklepie. Los płata im figla i te ,,przypadkowe spotkania" zdarzają się coraz częściej. Co z tego wyniknie? Kogo wybierze Sylvia?
  ogien-milosci.blogspot.com
  Zapraszam! Opowiadanie z Michaelem Hayboeckiem ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Hej :)
  W Gotham pojawiła się pierwsza bohaterka z nadwagą i cietym językiem. Chcesz ją poznać?
  batgirlpisze.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Ahoj! (:

  Chciałabym Cię zaprosić na „Ponad krańcem i ponad znów”. Dodam, iż dopiero zaczynam tworzyć tę historię, ale potrzebuję czytelników, którzy będą mnie motywować swoimi komentarzami. Jeżeli lubisz pirackie klimaty, to moje opowiadanie z pewnością przypadnie Ci do gustu! :) Byłoby mi bardzo miło, gdybyś wpadła!:*

  Porywający romans przygodowy; opowieść o miłości i zemście za odebranie wolności, przesycona zdumiewającymi zwrotami akcji, humorem oraz zmysłowością, której wydarzenia rozgrywają się w egzotycznej Turcji, eleganckich salonach XVIII-wiecznej Anglii i na spalonych słońcem Karaibach.
  Nieustraszona Georgiana Ann Tregenna – swoista hrabina Monte Christo – pragnie osobiście wymierzyć sprawiedliwość barbarzyńcom pływającym pod piracką banderą: sprawcom jej wieloletniej niedoli. Przyrzekła sobie wypełnić czeluście piekielne potworami, czyli najeźdźcami Matanceros. Wydostała się z sułtańskiej niewoli, aby odnaleźć legendarną załogę Czarnej Perły. Mając za wiernego towarzysza Charlesa Huntera – zuchwałego marynarza – wkracza w świat rzezimieszków, gdzie musi zmierzyć się z huraganami, niesfornymi bandami, morskimi potworami tudzież licznymi klątwami. Wkrótce perypetie pięknej Georgiany i zawadiackiego kapitana Jacka Sparrowa przeplatają się, a wówczas bohaterka przybliża się do głęboko skrywanych tajemnic...
  Przyjaciel czy wróg? Miłość czy nienawiść? Co jest prawdą a co kłamstwem? Jakiego sekretu strzegą duchy przeszłości?

  http://pirates-of-the-caribbean-cd.blogspot.com

  Zwiastun: https://youtu.be/Nhh85MagTu4

  Serdecznie pozdrawiam! :3

  OdpowiedzUsuń
 10. ,,Nie tylko nie to. Śnieżno biały kubek, który jeszcze przed chwilą znajdował się w mojej dłoni rozbił się na drobne kawałeczki uderzając z hukiem o drewnianą podłogę domu, jaki właśnie planowałam kupić. Był on piętrowy. Na górze znajdowały się dwie sypialnie plus łazienka natomiast na dole była kuchnia, jadalnia oraz dużych rozmiarów salon. Już widziałam siebie siedzącą na kanapie przy rozpalonym kominku z dobrą lekturą. Przesłyszałam się. Niespodziewany piekący ból ścisnął moje serce. Powietrze zatrzymało się w płucach pierwszy raz sprawiając ból podczas oddychania. Na ziemię zaczęły stopniowo uderzać krople. Lily stojąca właśnie przede mną przyglądała się mi uważnie. W dłoniach trzymała swój kubek. Delikatnie opuściłam wzrok patrząc na stłuczone szkło. Widząc wyciągnięta rękę przyjaciółki pierwszy raz odchyliłam się unikając jej dotyku. Jej prośba zdawała się być dla mnie nie realna. Kolejny koszmar, z którego zaraz powinnam się obudzić. Boleśnie uszczypałam się w policzek pozostawiając na nim czerwony ślad. Kurwa to nie sen! Oddaliłam się od dziewczyny, która chciała do nie podejść."


  Serdecznie zapraszam na
  Miniaturka 01: „Ptasia klatka cz.1'' :Miniaturka 01

  http://hogwart-you-can-find-my-world.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Część 1:
Bajka o Śmierci